Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem João Pessoa appartement van 38 m² ligt binnen 7 km van Train treinstation en op slechts 650 meter van het Busto Tamandaré. Het appartement kan tot 3 huisvesten.
Dit appartement ligt in de wijk Tambau van João Pessoa en is tevens op een korte afstand van Mercado de Artesanato. Gasten zullen Holanda's Prime Shopping Residence gemakkelijk vinden dankzij de eersteklas ligging, op circa 5 minuten lopen verderop. 1-slaapkamer Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem appartement bevindt zich op ongeveer 1 km van het strand Manaíra.
De accommodatie heeft een keuken en biedt uitzicht op de stad. Het appartement biedt 1 badkamer aan. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.
Deze accommodatie is tevens voorzien van een complete keuken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museum of Earth and Man4,9 km
- Estacao das Artes4,9 km
- Igreja de Santo Antonio4,4 km
- Igreja Batista4,3 km
- Igreja Jesus Ressuscitado4,3 km
- Estacao das Artes Prefeito Luciano Agra4,9 km
- Igreja New Life Quadramares4,8 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto22 km
- Treinstations
- Mandacarú4,7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem appartement?
Het Busto Tamandaré en Holanda's Prime Shopping Residence behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem appartement. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem appartement?
De prijs van het boeken van Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem appartement is $72. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Urban #305 - Conforto Em Tambau Por Carpediem appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 38 vierkante meters.